Informator Gospodarczy Grudziądz wydawany jest od 1992 roku. Rozprowadzany jest bezpłatnie w mieście, regionie oraz za pośrednictwem targów i imprez kulturalnych w wielu zakątkach świata. Dotychczas ukazało się 12 wydań w nakładzie około 110 tysięcy sztuk.

Dodaj bezpłatny wpis do Informatora Gospodarczego Grudziądz 2012/2013

Informator jest kompleksową informacją o naszym mieście, podzielony jest na 6 rozdziałów:

GRUDZIADZ (zawiera informacje o atrakcjach turystycznych, plan miasta, oraz statystyki)

INSTYTUCJE I URZĘDY, USŁUGI, HANDEL, PRODUKCJA (te cztery działy zawierają alfabetyczny wykaz oraz dane teleadresowe wyżej wymienionych podzielone na liczne podrozdziały ułatwiające odnalezienie potrzebnej instytucji lub firmy)

REKLAMY (w tej części znajdują się odpłatne, kolorowe oraz czarno białe oferty reklamowe zainteresowanych firm).

Informator Gospodarczy 2006/2007


Galeria okładek

Bezpłatny wpis do IG


Wydawnictwo założone zostało w 1989 roku przez grudziądzanina Janusza Kalamarskiego. Od początku swego istnienia zajmuje się promocja Grudziądza i jego mieszkańców. Współpracujemy z grudziądzkimi urzędami, instytucjami kulturalnymi, przedsiębiorstwami oraz ze znanymi fotografami - Gerardem Szukay i Piotrem Bilskim.

Od 1992 roku wydawany jest promocyjno-reklamowy Informator Gospodarczy Grudziądz, rozprowadzany bezpłatnie w mieście, regionie oraz za pośrednictwem targów i imprez kulturalnych w wielu zakątkach świata. Dotychczas ukazało się 13 wydań w nakładzie około 120 tysięcy sztuk.

Informator jest kompleksową informacją o naszym mieście. Obejmuje on m.in. informacje o mieście, plan miasta, wykaz urzędów, instytucji, przedsiębiorstw grudziądzkich oraz oferty promocyjne firm.

Równocześnie w 1992 roku powstał pierwszy Kalendarz Planszowy, wydawany odtąd co roku. Treścią kalendarza zawsze jest miasto Grudziądz w różnych, często niepowtarzalnych ujęciach. Dotąd ukazało się około 50 tysięcy kalendarzy. Od roku 2003 motywem przewodnim jest stary Grudziądz.

W 1993 roku wydany został tomik grudziądzkiego poety Stanisława Raginiaka "Nie bójcie się mojej pamięci". W 2004 roku powstał album "Grudziądz miasto nad Wisłą". W 2007 roku powstał album „Grudziądz 1945 – wspomnienia”.

Wydawnictwo Kalamarski jest firmą, która nieustannie doskonali i ubogaca swoją ofertę wydawniczą. Więcej informacji o naszych planach wydawniczych znajdą państwo w zapowiedziach.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wydawnictwo/inc_ofirmie.php on line 29

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /wydawnictwo/inc_ofirmie.php on line 29

Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /wydawnictwo/inc_ofirmie.php on line 30
Nasza strona zanotowała odwiedzin.
Copyright © 2005-2006 Wydawnictwo Kalamarski, E.NET